Bebeğiniz Oyuncaklarla Birlikte Gelişecek

Bebeğiniz dünyaya gözlerini açar açmaz sizin için dünya durur ve artık onun etrafında dönmeye başlar öyle değil mi? Artık onun için her şeyin en iyisini istersiniz ve gerek zihinsel gerekse de fiziksel gelişimi için hep daha iyisini aramaya başlarsınız.

Bebeğinizin, yeni şeyler keşfetmeye başladığında onun gelişimini en yakından takip ediyor olmak gerçekten de çok heyecan verici bir deneyim...

Hem Eğlenecek Hem Öğrenecekler

Bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak için sizi, piyasaya çıktığı günden bu yana annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price ile tanıştırmak istiyorum.

Anne-bebek ürünleri, yeni doğan oyuncakları, bebek oyuncakları, eğitici oyuncaklar ve okul öncesi oyuncakları ile çocuğunuzun ve sizin daima yanında olan Fisher-Price’ın eğitici zeka oyuncakları hakkında konuşalım, ne dersiniz?

Eğlen ve Öğren serisinde yer alan oyuncaklar 6-36 ay aralığını kapsıyor ve her biri şirin mi şirin karakterlerden oluşuyor. Bu sevimli karakterlerin hepsi, bebeğinizin minik dokunuşlarına şarkı söyleyerek, cümle kurarak, hem Türkçe hem de İngilizce sözcüklerle yanıt veriyor.

Son Teknoloji: ‘Yaşa Göre Gelişim’

Üstelik Fisher-Price Eğlen ve Öğren serisinin içerisinde, son teknolojiye sahip ‘Yaşa Göre Gelişim’ oyuncakları yer alıyor. ‘Yaşa Göre Gelişim’ oyuncakları, ebeveynlerin en çok ilgi gösterdiği oyuncaklar arasında yer alıyor.

Her bebeğin gelişimin farklı olduğunu ve gelişim aşamalarını farklı zamanlarda tamamladığının bilincinde olan Fisher-Price, bu gruptaki oyuncakları ile size, bebeğinizin gelişimine uygun olan seviyeyi seçme olanağı sunuyor.

Keşfetme (6 ay ve üzeri), teşvik etme (12 ay ve üzeri) ve hayal etme (18 ay ve üzeri) olmak üzere 3 farklı oyun seviyesinden oluşan oyuncakların her seviyesi eğlence dolu aktivitelerle dolu.

Peki, Seviyelerin İçerikleri Neler?

Bebeğiniz ile birlikte gelişen oyuncaklar, ‘Keşfetme’ seviyesinde bebeğinizin gelişen merak duygusunu zekası ile birleştirmesine yardımcı olur ve ona eğlenceli şarkılar ve içeriklerin yanı sıra aktivite oyunları sunar. İkinci seviye olan ‘Teşvik etme’de ise bebeğinize basit sorular sorar ve kolay taleplerde bulunarak bunları yerine getirmesini bekler. Ayrıca interaktif oyunlar sayesinde bebeğinizi cesaretlendirir ve onu oyuna teşvik eder. Son seviye olan ‘Hayal etme’de ise şarkılar, müzikler ve içeriklerle bebeğinizi taklit oyunlarına teşvik ederek hayal gücünün ve zihinsel gelişiminin çok daha hızlı gelişmesini sağlar…

Size de çocuklarınızın bu muhteşem anlarının keyfini doyasıya çıkarmak kalır…

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe