'Duracell ile Disney oyuncakları canlanıyor!'

Uzun ömürlü performansa sahip Duracell; dünyanın en değerli eğlence markası Disney ile güçlü bir işbirliğine imza attı. Disney’in, çocukların çok sevdiği akıllı Elsa, Olaf ve Şimşek McQueen oyuncakları; bundan böyle Duracell’in pilleriyle yüksek performans sergileyecek ve daha uzun süre çalışacak.

Parlak ışıklar, hızlı tekerlekler ve yüksek sesler; anne-babalar, çocuklarının en sevdikleri akıllı Disney oyuncaklarına neyin hayat verebileceğini merak ediyorlardı; artık yanıtı buldular: Duracell.

Dünyanın önde gelen pil üreticisi Duracell ile kalplere dokunan sihirli ve eğlenceli içeriklerin yaratıcısı Disney, önemli bir işbirliğine imza attı. Bundan böyle Disney’in çocukların çok sevdiği akıllı oyuncakları, Duracell’in pilleriyle hayat bulacak.

Akıllı oyuncaklar, giderek daha karmaşık özellikler içerirken, pillerden beklenen güç talepleri de artıyor. Duracell bu taleplere her bir pilde konsantre güç sağlayan yüksek yoğunluklu içeriğiyle karşılık verdi. Duracell, Disney’in akıllı oyuncaklarının en iyi performansı sergilemelerini ve daha uzun süre çalışmalarını sağlayacak. Oyuncaklar iyi çalıştıklarında, çocukların hayal güçlerini besleyip sevdikleri hikayeleri yeniden yaşamalarını ve yeni hikayeler yaratmalarını sağlar. Ebeveynler, Duracell ile güçlü bir pille nasıl daha uzun süre, daha eğlenceli ve canlı bir şekilde oyun oynanabileceğini deneyimleyebilirler.

Elsa dans edecek, Olaf şarkı söyleyecek
Duracell ile canlanacak Disney’in akıllı oyuncakları arasında, Disney’den Karlar Ülkesi’nin çok sevilen karakterleri Elsa ve Olaf’ın oyuncakları, ve Disney Pixar’dan Arabalar filminin Şimşek McQueen arabası yer alıyor. Duracell sayesinde, Olaf oyuncakları yüksek sesle şarkılar söyleyecek, Elsa oyuncakları çocukların odalarında her zamankinden daha da güzel dans edecek, Şimşek McQueen oyuncakları ise evlerde halının üzerinde şimşek hızında ilerleyecek.

“Disney sihrini Duracell ile deneyimleyin”
Duracell Türkiye, İsrail, Kafkaslar ve Orta Asya Genel Müdürü Gülhande Sanay, önemli işbirliğine ilişkin şunları söyledi: “50 yılı aşkın inovasyon tecrübemizle; tüketicilerin ihtiyaçlarının ve en sevdikleri oyuncaklarının sürekli değişim gösterdiğinin farkındayız. Her biri daha yoğun güç içeren pillerimiz oyuncaklara hayat veriyor ve oyunların daha uzun ve eğlenceli olmasını sağlıyor. Sektörün lideri Disney ile işbirliği yapmaktan, her bir çocuğun, Disney oyuncaklarının keyfini Duracell ile en iyi şekilde ve uzun süreyle çıkarmasını sağlayacak olmaktan ötürü büyük bir mutluluk duymaktayız.”

Duracell ile Disney’den Karlar Ülkesi filmine ilham veren Norveç’e seyahat fırsatı
Duracell ile Disney işbirliği, özel bir kampanya ile Disney Karlar Ülkesi filmine ilham veren Norveç’e de muhteşem bir seyahat fırsatı yaratıyor. Seyahat, Norveç’teki ünlü “Kış Parkı”, kayak ve buz pateni dersleri, Elsa ve Anna’nın çok sevdiği Norveç yemekleri, çizgi filme ilham veren kaleye ziyaret dahil birçok eşsiz ve keyifli anlar içeriyor. Kampanyaya özel tasarımlı Duracell pil paketleri içerisinde bulunan şifreyi websitesine girerek bu fırsattan herkes yararlanabilir. Ödüller arasında bir aileye Norveç seyahatinin yanı sıra 100’lerce Karlar Ülkesi oyuncağı ve anında internet paketi kazanma fırsatı da yer alıyor.

Disney–Duracell işbirliğini kutlamak için Duracell; Elsa, Olaf, Rapunzel ve Şimşek McQueen ve Star Wars Işın Kılıcı’nın muhteşem oyuncaklarının yer aldığı yeni bir video yayınladı. Videoyu Duracell’in Facebook sayfasından izleyebilirsiniz: https://www.facebook.com/DuracellTurkiye/

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe