18 ayını dolduran çocukların emziği

Philips Avent’in 18 ay üzerindeki çocuklara özel, ısırmaya dayanıklı emzikleri, simetrik, ortodontik ve yumuşak yapıları sayesinde damak, diş ve çene gelişimine yardımcı oluyor.

Bebekler için her zaman en iyisini yapmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Philips Avent’in 18 ay üzeri çocuklara özel olarak geliştirdiği yeni emzikleri, ortodontik, yumuşak ve simetrik şekli sayesinde, damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermiyor. Tatsız ve kokusuz olduğu için çocuğunuz tarafından kabul edilmesi kolay olan emzikler, hijyenik kapağa sahip olmasının yanı sıra hem buharla sterilize edilebiliyor hem de bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Silikon emzikleri pürüzsüz ve şeffaf olduğu gibi kolay temizleniyor ve yapış yapış olmuyor. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlü olduğundan, zamanla şekli ve rengi değişmiyor. İstediğiniz zaman kolayca çıkarmanız için güvenlik halkasına sahip emzikler, BPA içermiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe