Bebeklerin sağlıklı gelişimine rehberlik edecek

Türkiye’nin 1 numaralı bebek bezi markası Prima; ebeveynlerin hem hayatlarını kolaylaştıracak hem de ev ekonomilerine katkı sağlayacak yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi: Prima Kulübü! 

Çeşitli fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkânı sunan Prima Kulübü mobil uygulaması ile ebeveynler bebeklerinin sağlıklı gelişimini kolayca takip edebiliyor ve Prima’nın dünyaca ünlü uzmanlarının hazırladığı zengin içeriklerle güvenilir ve doğru bilgiye ulaşabiliyor.

32 yılı aşkın süredir Türkiye’de bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimleri için çalışan Prima; bebekleri için her zaman en iyisini isteyen ebeveynlere, onların sağlıklı gelişimini takip edebilecekleri, uzmanların hazırladığı içerikler sayesinde doğru bilgiye hızlıca ulaşabilecekleri ve ev ekonomisine katkı sağlayabilecekleri yeni bir uygulamaya imza attı. Prima Kulübü adı verilen mobil uygulama, Prima bebek bezi alışverişlerini ödüle dönüştürürken, emzirme, uyku ve katı mama takibi gibi özellikleriyle de ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bebek bezi alışverişleriniz kazanca dönüşsün

Prima Kulübü uygulamasında yer alan FişÇek özelliğini kullanarak alışveriş fişlerini taratan, çeşitli anketlere katılarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşan ebeveynler, puan yerine geçen KALP kazanma fırsatını elde ediyor. Bu KALP’ler biriktikçe ebeveynler bebek bezi ya da çeşitli hediyeler kazanabiliyor.

Bebeğinizin gelişimini tek bir uygulamadan takip edin

Ebeveynlerin gün boyu en yakın arkadaşı olacak Prima Kulübü uygulaması, bebeklerinin sağlıklı gelişimini takip edebilmeleri için anne ve babalara rehberlik de ediyor. Ebeveynler uygulamada yer alan özellikler sayesinde bebeklerinin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini kolayca takip edebiliyor ve Günlük özelliği ile bebekleriyle ilgili bilgileri kaydedebiliyor.

Önde gelen uzmanlar ile güvenilir ve doğru bilgiye anında ulaşın

Ebeveynler, her geçen gün bebek bakımı hakkında güvenilir ve doğru bilgi kaynaklarına daha çok ihtiyaç duyuyor. Türkiye’nin 1 numaralı anne bebek platformu Prima.com.tr’de uzman içerikleri ile ebeveynlerin güvenilir bilgiye ulaşmasını kolaylaştıran Prima, yeni mobil uygulamasıyla bu zengin içerikleri cebinize taşıyor. Uygulamayı kullanan ebeveynler dünyanın önde gelen uzmanlarının paylaşımlarını okuyarak, güvenilir bilgiye kolayca ulaşabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe