Eğlence Katlanarak Devam Ediyor!

Dünya oyuncak devi Hasbro; çok sevilen Transformers, Nerf, My Little Pony, Littlest Pet Shop, FurReal ve Play-Doh markalarını eğlenceli yeni ürünleriyle genişletiyor. FurReal’dan Play-Doh’ya çocukların hayal dünyalarını geliştirmeye yardımcı eğlenceli oyuncaklar, tüm Hasbro satış noktalarında çocukları bekliyor.

Hasbro, büyük küçük herkesi oyuncakların renkli ve eğlenceli dünyasına davet ediyor. Hasbro’nun sevilen markalarına eklediği yeni ürünler, hem yeni eğlence deneyimleri sunuyor, hem de zengin bir hayal dünyasının kapılarını aralıyor.

Minişler, Miniş Eğlence Merkezi’nde bir araya geliyor!

Birbirinden sevimli Minişler, Miniş Eğlence Merkezi’nde buluşuyor. Littlest Pet Shop’tan Miniş Eğlence Merkezi, çocukların koleksiyon Minişlerini bir araya getirip renkli hikayeler yaratabilecekleri, 30 Miniş’in birlikte eğlenebileceği 3 katlı bir merkez. Eğlence Merkezi’nin hamster tekerleği, salıncak, kaydırak gibi birbirinden eğlenceli pek çok bölümü var. İsteyenler ücretsiz LPS Your World Uygulaması ile Miniş figürün üzerindeki pati sembolünü taratarak oyuna yeni Minişler eklenebiliyor.

FurReal’a yeni üye; Sihirli Yavru Ejderham!

Fur Real ailesinin yeni üyesi Sihirli Yavru Ejderham, tılsımına dokunulduğunda, burnu okşandığında ya da canı istediğinde alev renkli buhar üflüyor. Ejderha da olsa, her bebek gibi ilgiye ve kucaklanmaya bayılan Sihirli Yavru Ejderham’ın en sevdiği oyuncak şeker, buhara tutulduğunda renk değiştiriyor. Sese ve dokunmaya karşı 50’den fazla kombinasyonla karşılık veren Sihirli Yavru Ejderham, renk değiştiren oyuncak şekeri ve kristal şekilli su şişesiyle miniklerle buluşuyor!

Kristal İmparatorluk Şatosu’na davetlisiniz!

My Little Pony, hayranlarını pırıltılı ve şeffaf Kristal İmparatorluk Şatosu’na davet ediyor. Yanıp sönen ışıklarıyla göz kamaştıran Kristal İmparatorluk Şatosu’nda aynı zamanda Prenses Cadence ve bebek pony Prenses Flurry Heart figürleri ve 16 sevimli aksesuar bulunuyor. Dileyenler Pony figürün üzerindeki kodu ücretsiz olarak My Little Pony Friendship Celebration uygulamasında taratarak, karakteri oyuna ekleyebiliyor.

Hasbro Modulus Tri-Strike’la Nerf eğlencesini 3’e katlıyor!

Hasbro, küçükten büyüğe herkes tarafından sevilen Nerf serisini Modulus Tri-Strike ile güçlendiriyor. İster birlikte ister ayrı ayrı kullanabilecek 3 atış moduyla Modulus Tri-Strike, Nerf çılgınlığını daha heyecanlı hale getiriyor. Modulus Tri-Strike, Elite dart tabancası, MEGA dart atabilen namlu uzatma parçası ve dev dart fırlatma parçalı dipçiğiyle 3 farklı şekilde kullanılabiliyor.

Play-Doh Town Şehir Merkezi çocukları bekliyor!

Play-Doh Town sakinlerinin mola verdiği, alışveriş yaptığı ve eğlendiği şehir merkezinde çocuklar, Play-Doh hamurlarıyla yaratıcılıklarını konuşturuyor. Play-Doh Town Şehir Merkezi’nde; çocukların kalıplarını kullanarak oynayabilecekleri bir saat kulesi, Play-Doh’dan yemekler hazırlayabilecekleri bir restoran, arabalarına bakım yapabilecekleri bir garaj ve çiçek buketleri oluşturabilecekleri bir çiçekçi dükkanı yer alıyor. Play-Doh Town Şehir Merkezi, çocukların hayal güçlerini geliştirirken, eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlıyor.

Optimus Prime, Weaponizer ile daha güçlü!

Hasbro, Transformers serisine Power Surge Dev Optimus Prime’ı ekliyor. 4 farklı modda kullanılabilen 28 cm boyundaki Optimus Prime figürü, artık Weaponizer Mini-Con ile daha da güçlü! Weaponizer Mini-Con, Optimus Prime’ın göğsüne takıldığında dev figürün top ve kanatları açılıyor. Ses ve ışık efektleriyle de desteklenen Optimus Prime, farklı Weaponizer’lar takıldığında da farklı sesler çıkarıyor. Kendi Weaponizer’ıyla sunulan ve sadece 5 adımda robottan araca dönüşebilen Optimus Prime figürü için, ayrıca farklı Weaponizer’lar da alınabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe