Yolda, piknikte soğuk tutan çanta kolaylığı!

Yolda, piknikte soğuk tutan çanta kolaylığı!

Yazın gezide, piknikte, araba ya da tren yolculuğunda Tchibo Mini Soğuk Tutan Çanta en keyifli ve serin yol arkadaşınız olacak. Kompakt oluşuyla kolay taşınan çanta, soğuk tüketilecek içecek, meyve, sandviç ve diğer atıştırmalıklar için ideal bir kullanım sağlıyor.

Tchibo Mini Soğuk Tutan Çanta yolculuklar ya da açık hava organizasyonları için mükemmel bir eşlikçi. Soğuk izolasyon folyosu ile kaplı olan çanta, soğutma aküsü olmadan yiyecekleri veya altı adet 0,5 litrelik şişeyi yaklaşık dört saat boyunca soğuk tutuyor. 

Güçlendirilmiş bir tabana sahip olan Mini Soğuk Tutan Çanta’nın fermuarlı bölmesinde şişe açacağı veya çatal, kaşık gibi malzemeler için ayrı bir yer bulunuyor. Sadece nemli bezle silerek kolayca temizleyebileceğiniz çanta, uzunluğu ayarlanabilen, dolgulu omuz askısı sayesinde rahat taşınıyor. Ayrıca tropik renkleriyle oldukça şık bir görünüme sahip.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe