Çocuklar için kişiselleştirilmiş masal diyarı

Kitap okumanın büyülü dünyasına girin!

Shenia, hikayenin merkezinde çocuğunuzun olduğu, kişiselleştirilmiş bir kitap oluşturabileceğiniz web platformudur. Ebeveynler, Shenia'daki "Ağızdan Kaçan Söz, Doğum Günü ve İki Ayı, Aşçı, Kuyrukçu ve 1001 Meslek" ve "Küçük Bir Ağacın Hikayesi" adlı 4 masaldan birini seçebilirler. Shenia’nın web sayfası www.shenia.com’da hikaye kitaplarını bulabilirsiniz. Bu özel masallar, çocuklara kendi adlarıyla benzersiz bir hikaye yaratma fırsatı vermektedir. 


Shenia'nın kişiselleştirilmiş kitapları, kitap okumak yerine telefon ve tablet kullanma eğiliminde olan çocukları çekmek için ideal bir sistemdir. Hikayenin kahramanı olmak, çocuğu bu kitabı tekrar tekrar okumaya motive eder ve bu, kitap okumanın büyülü dünyasına girmenin ilk adımıdır.


Uzmanlar, masalların çocukların gelişiminde önemli rol oynadığını belirtiyor. Ayrıca küçük yaşta masal dinlemeye başlayan çocukların dil becerileri artmakta, kelime hazineleri genişlemekte, hafıza ve dikkat akranlarına göre daha hızlı gelişmektedir. Shenia’nın kişiselleştirilmiş kitaplarını okuyan çocuklar, temel insani değerleri kolayca öğrenir, böylece bu kitaplar çocukları hayatlarının yeni bölümüne hazırlar.

 

Masallarda kahramanın adı, hayvan isimleri, kişisel özveri ve daha birçok detay ebeveynler tarafından kişiselleştirilerek çocukların ilgisini çekecek harika masallar yaratılabilir. Anne-babaların büyük ilgi gösterdiği bu sistemde kişiye özel masallar basılmakta ve kapıya kadar teslim edilmektedir. Ayrıca www.shenia.com'da kendi masalınızı yaratabilir ve çocuğunuza ömür boyu saklayabileceği bir hediye verebilirsiniz, "Bu Kitap Senin İçin" diyebilirsiniz.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe