Sürpriz deneyimlerin avantajları

Sürpriz deneyimlerin avantajları

Hediye sevdiklerinize bazen aşkınızı bazen sevginizi, bazen takdirinizi bazen de bağlılığınızı ifade etmek için anlamlandırdığınız eşyalar, sürprizler veya herhangi bir hareket tarzı olarak adlandırılabilir. Hediyeyi verirken aklınızda şu soru vardır? ‘’Beğenir mi’’ ya da yeterli mi diye düşünürsünüz veya bir anlam katıyorsanız acaba ifade etmek istediğinizi anlayacak mı dersiniz. Muhakkak farkındasınızdır ki hediye gönderme siteleri hediye alırken sıkça başvurulan yollardan en çok kullanılanı oldu artık. 

Çağımızın altın değerindeki olgusu ‘’zaman’’, bu yüzden herkes işlerini en kısa yoldan, en çabuk sürede halletmeye odaklanmış durumda. Yemek, iş, alışveriş, iletişim, eğitim herşeyi online üzerinden kısa sürede tamamlayabiliyoruz. Hediye almak içinde aynı şey geçerli. BODO deneyim hediye konseptleri ile siz müşterilerimize bu tarz bir deneyim hediye düşündüğünüz zaman tek tek gidip kurumlarla konuşup, uğraşıp anlaştığınız zamanı sizlerin yerine bu kurumlarla anlaşarak burada harcayacağınız zamanı size geri kazandırıyor. Sizin tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret edip hediye etmek istediğiniz deneyimi tek tıkla satın almak. Aynı zamanda bu deneyimleri kendiniz içinde satın alabilir, zaman ve çaba harcamadan tek site yani bodo.com üzerinden bu deneyimlere ulaşabilirsiniz..

Hediye mağazası ve deneyim hediyeler

Deneyim hediyeler, sıradan hediyeliklerin sıradanlığından uzak olarak oluşturulmuş, dünyada da gittikçe yaygın olarak uygulanmaya başlayan hediye tarzıdır. Sizde yeniliklerden ve yaratıcılıktan hoşlanıyorsanız BODO ile vakit kaybetmeden tanışmanızı öneririz. Kız arkadaşınıza ayakkabı almak istiyorsunuz ancak özel ve sıra dışı bir tarzda hediye düşünüyorsunuz. Hediye kutusunu gördüğünde içinden ayakkabı çıkacağını asla tahmin edemeyeceği tarzda hediye. ‘’Kadın ayakkabısının bireysel olarak dikilmesi’’, istediği ayakkabıyı kendi tarzı ve zevkleriyle oluşturabileceği bir deneyim hediyesi. Tasarımcıya istediği model, renk, süsleme konusunda isteklerini anlatacak ve dünyada sadece ona özel sadece onun için yapılmış bir ayakkabı hediyesi olacak. Düşünsenize aynı fabrikadan çıkmış binlerce kopya ayakkabı mı, ya da sadece kendisine özel dikilmiş bir ayakkabı mı daha değerli olurdu, deneyim hediyelerinin faydası verildiği insanların hayatına bir şekilde hareket ve özel olma duygusu katabiliyor olmasıdır. Hangi deneyim hediyesi olursa olsun öylesine değil bir karaktere hitap ediyor olması da hediye mağazası aracılığı ile aldığınız hediyeliklerden farkını gösteriyor. https://bodo.com/tr/ 

Sürpriz deneyim önerileri

Evlilik yıldönümünüzü kutlamak için eşinize bu yıl bambaşka bir online hediye sürpriz önerimiz var; ‘’ Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ ile hem deniz ve güneşin tadını çıkaracak, hem de şehrin gürültüsünden uzakta romantik bir gezi deneyimi yaşayacaksınız. Annenize anneler gününde ev eşyası tarzı hediyelik almaktan sıkıldıysanız sizin için oldukça marjinal bir hediyemiz var; ‘’ İki Kişi için Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe