Abiye Elbise Düğün İçin

Abiye Elbise Düğün İçin

Yaz ayları yaklaştıkça,  düğünler de art arda gelmeye başlıyor. İşte tam da bu yüzden sürekli bir abiye elbise modeli seçmek zorunda kalıyoruz. Aman birbirine benzemesin, aman rengi farklı olsun diye diye en sonunda kararsızlıktan sızlanıp duruyoruz. Sürekli her düğüne bir elbise seçmek gerçekten bazen fazlasıyla yorucu oluyor. Ancak bu yazıda sizin bu isyanınıza çare olmaya çalışacağız.


Abiye Elbise Seçerken

Abiye elbise seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kural, vücut tipinize olan uygunluğudur. Vücut kusurlarınızı ya da vücut avantajlarınızı bilmek, size en yakışan modeli seçmekte yardımcı olacaktır. Buna karar verdikten sonra renk seçimine geliyor sıra, yüzlerce çeşit elbise içerisinde bir renk belirleyip aramayı buna göre yapmak en azından seçimleri biraz da olsa daraltacak ve size kolaylık sağlayacaktır.


Abiye elbise seçiminde bir sonraki aşama, etek boyuna karar vermektir. Uzun bir elbise mi seçeceksiniz yoksa kısa bir abiye mi, yırtmacı olsun mu olmasın mı bu gibi ayrıntıları kafanızda netleştirdiğinizde seçim yapmak konusunda seçenekleri biraz daha aza indirgemiş olacaksınız.


Abiye Elbisede Model

Bilindiği üzere abiye elbiselerde binlerce model var. Her sene de moda ve trendler değişiyor. Hatta öyle hızlı değişiyor ki hızına yetişemiyoruz. Evet trend renkler tabi ki önemli ancak size hangi rengin daha çok yakıştığı şık bir görünüm elde etmek konusunda daha önemli. O yüzden kendi zevkinizi ve size yakışan renkleri ya da modelleri de es geçmeden, trendleri de takip ederek en uygun kararı vermeniz mümkün.


Abiye Elbise Aksesuarları

Düğün ve davetlerde elbise kadar önemli olan bir şey daha varsa o da aksesuar seçimidir. Hatta bazen doğru aksesuar seçimi hayat kurtarır. Bu yüzden eğer seçtiğiniz abiye ışıltılı ve gösterişli ise aksesuarlarınızı daha sade seçmeniz gerekecektir. Ancak elbiseniz sade ve zarif ise,  o zaman bunu hareketlendirmek için biraz da ışıltılı aksesuarlar tercih edilebilir. Ama kısa bir boyun yapısına sahipseniz tüm boyunu kaplayan büyük kolyelerden uzak durun. Daha küçük daha zarif modeller tercih edin.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe