İzmir Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir otelde düğün mekanları denildiği zaman akla ilk gelenler, en uygun fiyata sahip mekanlar bu yazımızın konusunu oluşturuyor. Balçova, Çeşme, Dikili, Foça, Konak, Seferihisar, Selçuk gibi ilçelerde yapılacak düğünlerin hangi otellerde en iyi şekilde gerçekleştirilebileceğini DüğünBuketi.com ile birlikte keşfedebilirsiniz. En özel gününüzün planlarını yaparken mekan seçiminde en az uğraşı gösterebilmeniz için DugunBuketi.com ile birlikte mekan arayabilir ve seçebilirsiniz.

İzmir Otelde Düğün Mekan Fiyatları Ne Kadardır?

İzmir’de yapılacak bir düğün için tercih edilecek mekanların fiyatları, türüne ve verdikleri hizmetlerin çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Bu meşakkatli süreçte daha az zorluk çekmeniz için DugunBuketi.com sizlere yardım eli uzatıyor. Seçmek istediğiniz mekanın kapasitesine, özelliklerine ve fiyatına karar verdikten sonra site içerisinde bir çok mekana ulaşabiliyorsunuz.

Tabi fiyatlar mekanın hangi ilçe ve semtte olduğuna göre de değişiyor. Seferihisar, Selçuk gibi ilçelerde fiyatlar kişi başı ortalama 80-100 TL arasında değişirken, bu fiyatlar Çeşme’de 200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Dugunbuketi.com adresinde bulunan “Fiyat Teklifi Al” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Balçova’da Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir otelde düğün mekanları genç çiftler tarafından tercih ediliyor. En çok tercih edilen mekanların başında Ramada Encore by Wyndham geliyor. Gökyüzüne uzanan mekanın sahip olduğu büyüleyici manzaralarının dışında fiyatları da oldukça dikkat çekiyor. Mekanın yemekli fiyatları hafta sonu ve hafta içi fark etmeksizin kişi başı 100-150 TL olarak değişiyor. Kokteylli fiyatları ise ortalama kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Balçova’da yer alan bir başka mekan olan Balçova Termal Otel 1000 kişilik kapasitesi ile sizleri ağırlıyor. Bu geniş ve gösterişli mekanın fiyatları kişi başı 150 TL olarak size sunuluyor.

Çeşme’de Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Çeşme, İzmir’in en gözde ilçelerinden bir tanesi. Hem tatil için hem de çeşitli organizasyonlar için oldukça popüler ve çokça tercih ediliyor. İlçede bulunan mekanların çok fazla olmasından dolayı otelde düğün yapmak isteyenlerin mekan arayış süreci zorlu geçebiliyor. Bu zorlu süreçte size destek olmak ve yardım etmek için devreye Düğün Buketi giriyor.

Çeşme otelde düğün fiyatları mekanların lokasyonuna ve verdikleri hizmetlere göre değişebiliyor. Ala Konak Alaçatı oteli Çeşme’de en popüler mekanlar arasında başta geliyor. 100 kişilik bir kapasitesi olsa da sunduğu büyük ve üstün hizmeti ile en özel anlarınızı unutulmaz kılıyor. Mekanın Fiyatları hafta içi kişi başı 80 TL, hafta sonu kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Alaçatı Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Çeşme deyince akla ilk gelen yer olan Alaçatı, otelde düğün ya da başka bir organizasyon gerçekleştirmek isteyenlerin popüler semti olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla seçeneğe ve imkana sahip olduğunuz semtte yapılacak bir organizasyon sizlerin ve konukların asla unutamayacağı bir şekilde olacaktır.

Afet Hanım Konağı gibi küçük butik tarzda mekanlar ya da Biblos Resort Alaçatı gibi lüks ve büyük mekanlar arasında tercih yapabilirsiniz. Butik mekanların kapasiteleri ortalama 50 ila 100 kişi arasında ve fiyatları da ortalama kişi başı 50 TL olarak değişiyor. Daha lüks ve geniş kapasiteli mekanların 1000 kişiye kadar konuk kapasitesi ve 300 TL’ye kadar çıkan fiyatları bulunuyor.

İzmir Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dikili’de Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dikili ilçesi her ne kadar bir Çeşme ya da Balçova kadar popüler olmasa da gün geçtikçe insanlar tarafından güzelliği fark ediliyor. Peria Otel, Şato Otel, Dikelya Otel gibi mekanlar minimum 300 kişilik kapasiteye sahip küçük ama kaliteli mekanlardır. Fiyatları ortalama kişi başı 100 TL’den başlıyor. Daha büyük çaplı etkinlik yapmak isterseniz ise Rakasta Hotel & Convention Center gibi lüks mekanları tercih edebilirsiniz.

Foça’da Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Foça, çiftler arasında düğün organizasyonu gerçekleştirmek için uygun bir ilçe olarak çeşitli mekanlara ev sahipliği yapıyor. Foça’da bulunan Hanedan Beach Hotel size en özel gününüzde hizmet verecek mekanlardan birisi. 750 kişilik kapasitesi  ile sizlere ve konuklarınıza geniş bir kucak açıyor. Mekanın fiyatları 150 TL’den başlıyor.

Daha küçük çaplı bir organizasyon düşünüyorsanız bu sefer karşınıza Bülbül Yuvası Butik Otel çıkıyor. 50 kişilik küçük bir kapasitesi olsa da sizlere adeta evinizdeymişsiniz gibi muamele gösteriyorlar. Mekanın fiyatları da cebinizi yakmayacak şekilde sizlere sunuluyor ve 50 TL’den başlıyor.

Konak’ta Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Konak’ta bir düğün organizasyonu planlıyor ve bunun için de sizlere uygun bir mekan arıyorsanız işiniz çok kolay demektir. DugunBuketi.com ile birlikte çek çeşitli mekanlar arasından en uygun fiyatlara sahip mekanları rahatça bulabilirsiniz. Aramanız esnasında karşılaşacağınız mekanlar birisi Marriott Renaissance İzmir. Sunduğu üstün hizmet ve 200 kişilik kapasitesi ile her çeşit insan tarafından tercih ediliyor. Yemekli ve kokteylli tarzda yapabileceğiniz etkinliğiniz kişi başı 150 TL tutuyor.

Bir başka mekan ise İzmir Marriott. Bu mekan da ortalama 300 kişiye ev sahipliği yapabiliyor. Nefes kesici atmosfere sahip bu mekanın fiyatları 300 TL’den başlıyor.

Alsancak Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Alsancak, Konak’ın en çok tercih edilen bir tatil beldesi olmasının yanında aynı zamanda çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Swissotel Büyük Efes hem tarihi yapısı hem de sunduğu hizmetin kalitesi ile gençler arasında çok popüler bir mekan. 750 kişilik kapasitesi sayesinde sizleri ve konuklarınızı rahatça ağırlayabiliyor. Unutulmaz anlar yaşamanıza imkan sağlayan mekanın fiyatları kişi başı ortalama 300 TL olarak sizlere sunuluyor.

Karaca Hotel ise bir başka çokça tercih edilen mekan. 300 konuğa kadar ağırlama yapabilen mekanın fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Selçuk’ta Bulunan Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Selçuk ilçesi İzmir’in tarihini sokaklarında taşıyor. Özellikle Hitit Hotel & Restaurant tarihi yapısı ile müşterilerin odak noktası oluyor. Mekan 750 konuğa kadar ev sahipliği yapabiliyor ve fiyatları kişi başı 100-150 TL’den başlıyor. Richmond Ephesus Resort, Aqua Fantasy Hotel mekanları daha geniş kapasiteleri ile dikkat çekiyor. 750 kişilik konuk ağırlama imkanları ile sizlere kapılarını açıyor. Her iki mekanın fiyatları hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL olarak değişiyor.

İzmir Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları
Mezuniyet-Balo Mekanları ve Fiyatları

Mezuniyet töreni bir öğrencinin öğrenim hayatında beklediği en önemli ve güzel anlardan bir tanesidir. Bu özel güne yaraşır bir mekan bulmak ise en zorlu süreçlerden birisidir. Balçova, Bornova, Urla, Çeşme, Selçuk gibi ilçelerde çok farklı türde mekan bulabilirsiniz. Mekanlar minimum 300, maksimum 2000 kişiye kadar konuğu ağırlayabilecek şekilde donanıma sahipler. Güvenilir hizmetlere sahip mekanların fiyatları kişi başı ortalama 100-1500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Evlilik Teklifi Mekanları ve Fiyatları

Evlilik teklifi süreci hem heyecanlı hem de meşakkatli bir süreçtir. O belki de hayatınızın en güzel ve önemli evetini duymak için hazırlıklar yapılır. Bir teknede, kırda, otelde hatta bir helikopterde yapılacak evlilik teklifinin herkes unutulmaz olmasını ister. İzmir’de bu oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.

 Şehrin eşsiz güzelliği, teklifinize yaraşır bir şekilde karşınıza çıkıyor. Bornova, Balçova, Bayraklı, Çeşme, Güzelbahçe illerinde evlilik teklifi için uygun mekanlar rahatça bulunabiliyor. Ortalama 50 kişilik mekanlar ile küçük çaplı evlilik teklifiniz gerçekleştirilebilir. Bu mütevazi mekanların fiyatları ise yemekli ve kokteylli tarzda 50-100 TL arasında değişiyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe