Süpermino Bebek Giyimi

Süpermino Bebek Giyimi

Bebek giyimi ve çocuk giyiminde dikkatli olunması, marka ve kalite konusunda seçici davranılması gerekmektedir. 
 

Bebek Giyimi

 
Süpermino markası, sektörde 0-36 ay ve 1 yaş bebek giyiminde öncü durumundadır. Bebek ürünleri yenidoğan takımlarından, bebek battaniyesine kadar geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır.
 

Süpermino Çocuk ve Bebek Giyimi

 
Süpermino bebek ve çocuk giyiminde kendini ispatlamış bir markadır. Kaliteli ürünleri ve her sezon yepyeni modelleri ile hem bebek giyiminde hem de çocuk giyiminde sektörde haklı bir yere sahiptir. Bebek giyiminde ürün çeşitliliği, renk ve modelleri ile ön plana çıkan süpermino lisanslı ürünleri ile de dikkat çekmektedir.
 
Hem erkek çocukları hem kız çocukları her sezon süpermino ürünlerini büyük bir merakla beklemektedirler. Süpermino kız çocuk giysilerinde bu sezonda birbirinden güzel tasarımlarda çocuk elbiseleri, tişörtleri, etek ve pantolonları üretmiştir. Sarı, beyaz, indigo, pembe, mavi ve fuşya gibi renkli renkli çocuk elbise ve giysiler öne plana çıkmaktadır.
 
Poplin kumaş ve minni mouse desenli, cıvıl sıvıl renkli etek takımları, şort takımları çok beğenilmektedir. Disney Mouse desenli kırmızı, beyaz, pembe, sarı renkte lacoste elbiseler rahatlık ve kaliteleri ile dikkat çekmektedir. 3-9 yaş arası kız ve erkek çocuklarına bu kadar güzel giysi arasından seçim yapmak kalıyor. 
 

Süpermino Bebek Yeni Sezonu 

 
Süperminonun her sezon yeni bebek kıyafetleri büyük bir merakla beklenmektedir. Kaliteli ve rengarenk ürünler annelerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Orijinal lisanslı ürünleri gönül rahatlığı ile bebeklerine giydirmektedirler. Bu sezonda; bebek giyiminde tulumlar, patikli, patiksiz altlar yer almaktadır.
 

Süpermino Bebek Setleri

 
Süpermino, çocuk giyim ve bebek giyiminde annelerin en çok sevdiği markadır. Bu sezonda ürün yelpazesinde bebeklere özel, bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile göz doldurmaktadır. Bebek için hediye satın almak isteyenlere de bebek giyim güzel seçeneklerdir. Süperminonun bu bebek ürünleri bebek bornoz setleri, yenidoğan 10'lu setleri, yenidoğan 5'li setleri, bebek battaniyeleri, bebek önlük ve bebek şapkalarıdır.
 
Hediye satın almak isteyenlerin en fazla tercih ettikleri 10'lu yenidoğan setlerinin arasından seçim yapmak oldukça zor olmaktadır. Batman desenli yenidoğan setleri erkek bebekler için fazlaca talep görmektedir. Fakat Mickey Mouse ya da Panalino gibi birbirinden şirin diğer desen ve cıvıl cıvıl renkler arasından seçim yapmak hakikaten çok zor olmaktadır. Yenidoğan bebekler için hediye olarak bebek battaniyeleri de düşünülebilir. Süperminonun sunduğu rengarenk, desen desen bebek battaniyelerinin arasından seçim yapmak hiç de kolay olmayacaktır. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe