Etkinlik ve aktivite kutusu evinize eğlence katsın!

Etkinlik ve aktivite kutusu evinize eğlence katsın!


Çocukları ile birlikte kaliteli zaman geçirmek, onların hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlamak her ebeveynin isteğidir. Ancak ebeveynler bu konuda bazen yetersiz kalabilirler. Özellikle içerisinde yaşadığımız milenyum çocuklarının gereksinimleri göz önünde bulundurulduğu zaman, çocukların daha gelişmiş aktiviteler ile muhatap edilmesinin önemi büyüktür. Çocukların eğlence ve gelişim gereksinimlerinin bilincinde olan Bardabas tarafından hazırlanan etkinlik ve aktivite kutuları da bu amaçları taşıyor. Bu kutular sayesinde ebeveynler de çocukları ile nasıl zaman geçireceklerini ve onları nasıl daha fazla eğlendirebileceklerini düşünme zahmetinden kurtuluyor.

Bardabas etkinlik kutusu çeşitleri, sisteme üye olan her aileye ayın ilk haftasında ücretsiz olarak kargo ile gönderilir. 0-10 yaş arasındaki her yaş grubuna yönelik ayrı ayrı hazırlanan bu kutular, çocukların yanı sıra ebeveynlerin de eğlenebilecekleri çeşitli aktiviteler ile dolu. Zira Bardabas, sağlıklı bir çocuk gelişimi için ebeveynler ile çocukların daha fazla zaman geçirmelerinin gerekliliğinin bilincinde. Bu yüzden de etkinlik kutularını hazırlarken yalnızca çocuklar için değil, ebeveynlerinin de onlara katılabileceği biçimlerde tasarlıyor. Siz de her yaşa uygun aktivite kutusu ürünleri ile çocuğunuzu mutlu edebilir ve evinizde daha eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. 

Bardabas Aktivite Kutularının Zeka Gelişimine Faydaları

Elbette Bardabas çocuk aktivite kutuları yalnızca çocukların eğlenmeleri ve daha kaliteli zaman geçirmeleri için hazırlanmıyor. Bunun yanı sıra onların hafıza gelişimlerini de göz önünde bulundurularak tasarlanan bu kutuların her biri, çocuk gelişim uzmanlarının gözetiminden geçiriliyor. Zihin geliştirici çeşitli etkinliklerle kendi yaş düzeylerine uygun bir şekilde çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyen bu kutular, aynı zamanda onların problem çözme becerilerinin gelişimine de katkı sunar. 2012 yılında yüzde yüz kadın girişimi olarak kurulan ve o günden itibaren 100 bine yakın ailenin hayatına dokunan Bardabas, çocuk yetiştirmenin büyük bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde. Bu yüzden de aktivite kutularını hazırlarken, dünyaya çocukların gözlerinden bakılıyor. 

Üstelik Bardabas oyun ve aktivite kutuları hazırlanırken çağın gereklilikleri de gelişmeleri de göz önünde tutuluyor ve çocukların sürekli güncel kalmaları sağlanıyor. Siz de çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkı sağlamak için Bardabas tarafından özel olarak hazırlanan aktivite kutusu için üyeliğinizi başlatabilirsiniz. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe