Transdermal ne demek ve Transdermal Bant ne işe yarar?

Transdermal ne demek ve Transdermal Bant ne işe yarar?

Transdermal bant iki tabaka arasında ilaç bulunan bir bant sistemidir. Üst tabakada ilacı dış etkenlere karşı koruyucu tabaka bulunur. Orta tabakada ise ilaç vardır. En alt tabakada ise yapışkan yüzey bandın vücuda yapışmasını sağlar. Orta tabakada bulunan ilacın içeriği değişebilir. Çünkü tek bir tedavi için değil birçok hastalığın tedavisinde kullanılırlar.
 
Kullanımının kolay olmasının yanı sıra etkisinin de klasik tabletlere oranla hızlı olması daha fazla tercih edilmesine neden olur. Bu sebeple bu tür ilaçların üretiminde artış gözlenir. Birçok kullanıcının beğenisini sağlamış olan bantlardır. Gıda takviyeleri olması, yapışkanlı bir yüzey ile vücuda giriş yapması, yutma gibi bir eylemin olması bu bantların her geçen gün tercih edilmesini arttırıyor.
 

Transdermal Bant Ne İşe Yarar?

 
Klasik tablet bir hapı yuttuğumuzda mideye ulaşır. Mide içindeki enzimler ilacın içindeki bazı etken maddelerin emilimini azaltır. Buda ilacın etkisini azaltır. Trasdermal bantlarda ise ilaç tamamen vücuda kılcal damarlar vasıtası ile ulaştığından etkisinin tamamını iletir. Yutma problemi olanlar için transdermal bant kullanım rahatlığı sağlar.
 

Transdermal Bant Kullanımı Kolay mıdır?

 
Tamamen kullanımı çok kolaydır. Tedavinize uygun ilaçlı bandı yapışkanından ayırıp vücudunuza yapıştırmak yeterlidir. Bazı durumlarda baş ve kol bölgelerinde de kullanılabilir. Kullanılan ilacın etki özelliğine göre vücutta farklı noktalarda kullanılabilir. Bu özellik ilacın etki etmesin için çok önemlidir.
 

Transdermal Bandın Diğer İsimleri Nelerdir?

 
Medikal bant, Sağlık bandı, doctorem bant olarak isimlendirildiğini duyabilirsiniz.
 
Transdermal Bandın İçeriği Nedir?
 
İçeriğinde çeşitli vitaminler, mineraller ve çeşitli besin kaynaklarını bulundurmaktadır. Doğanın gücünü bu bantlar sayesinde vücudunuzda hissedebilirsiniz.
 

Transdermal Bant Hangi Ürünleri Bulunmakta?


1.Vita plus
2.Body plus
3.Omega plus
4.Epifiz plus
5.Thin plus
6.Gin plus
7.Man plus
8.Woman plus
 

Transdermal Bant Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Öncelikle bu tür bantlara alerjinizin olup olmadığına dikkat ediniz.
  • Hangi ürünü kullanıyorsanız vücudunuzun doğru yerine uygulamalısınız.
  • Kronik hastalığı bulunanlar doktora danışarak kullanmalıdırlar.
  • Transdermal bantların bir ilaç olmadığı unutulmamalıdır.
  • Hamile ve emziren anneler doktora sormadan kullanmamalıdırlar.
  • Hasarlı cilde uygulanmamalıdır.
  • Bebeklere kullanmayınız.
  • Gözlere temas ettirmekten kaçınınız. Böyle bir durumda bol su ile yıkayınız.
  • Yutmayınız. Yutarsanız en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekir.
 

Transdermal Bantlar Nasıl Satın Alınır?

 
Günümüzde internetin sağlamış olduğu imkanlar ile bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzda transdermalbant.com/ web sitesinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İki şekilde satın alabilirsiniz. Birinci yöntem perakende olarak internet üzerinden satın alabilirsiniz. İkinci olarak internet sitesinden üye olarak bayi olabilirsiniz ve perakende fiyatlarına göre oldukça indirimli bir şekilde ürünleri satın alabilirsiniz.
 
Üyelikten çıkmakta çok kolaydır. Panelinize giriş yaptıktan sonra evraklar kısmına girerek istifa dilekçesini doldurup şirkete gönderiyorsunuz.
 

Doctorem Bant Fiyatları Nedir?

 
Bant fiyatları perakende ya da üye olarak satın almanıza göre değişmektedir. Üye olarak satın aldığınızda doctorem bant fiyatları %33 ile %60 arasında indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 
Kullanımı kolay doğadan gelen takviye edici bu bantları kullananlarda çok seviyor. Müşteri memnuniyetinin üst sırada olduğu bu bantlar hayatımızda oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Satın alma işlemlerinizde üye olup paket satın aldığınızda indirimli ürünlere sahip oluyorsunuz. Sizdeki değişimi fark eden kişilere sizlerde satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe