Fito Krem Ne İçin Kullanılır?

Fito Krem Ne İçin Kullanılır?

Cildimiz vücudumuzun kalkanı olarak gün içerisinde ve hayatımız boyunca vücudumuzu dış etkenlere karşı korumaktadır. Soğuk, sıcak, yağmur, kar, rüzgar, toz ve nem gibi etkenlere karşı vücudumuzu siper eden cildimiz güçlü görünse de oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle cildimizin ihtiyaç duyduğu besin değerlerini almasına yardımcı olarak onu korumalıyız.

Cildimiz maruz kaldığı dış etkenlerin tahribatları sonucu kuruluk, çatlama, kızarıklık, şişlik gibi tepkiler göstermektedir. Bunun başlıca nedeni cildimizin maruz kaldığı dış etkiler iken bir diğeri de ihtiyaç duyduğu besin değerlerine sahip olamamasıdır. Cildimizi besleyerek ve korunmasına yardımcı ürünler kullanarak cildimizi koruyabiliriz. Cildimiz için özel geliştirilen fito krem cildin beslenmesi ve korunması için özel içeriği ile öne çıkmaktadır.

Fito Krem Nerelere Kullanılabilir?

Fito krem 50mg/g değeri ile 40 gramlık tüpler haline piyasada bulunmaktadır. Birçok muaddelinin de olması nedeni ile orjinal fito kreme eczanelerden rahatça ulaşılabilmektedir. İçeriğinde yer alan doğal içerikler sayesinde fito krem her yaştan kişiye ve herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. İçeriğindeki doğal ürünler sayesinde cildimize zarar vermeden korunma sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Fito krem tüm vücut bölgesinde gerimize uygulanabilen bir özelliğe sahiptir. Bunun haricinde yüz bölgesine ve dudaklara da uygulanmasında bir sakınca görünmemektedir. Fito krem küçük çocuklara ise ebeveyn kontrol ve denetiminde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Hangi Rahatsızlıklar İçin Kullanılır?

Cildimizde çeşitli birçok nedenden dolayı, yara, şişlik ve kızarıklık gibi sorunlar olabilmektedir. Bunlardan en bilinen sorunlar arasında sivilce ve akne gibi durumlar sonucunda oluşan yaralardır. Fito krem bu yaraların temizlenmesinde ve sivilcelerin iyileşmesinde oldukça etkili olmaktadır. Bunun yanında cilt kurulukları ve çatlakları gibi durumların iyileşmesinde de kullanılabilmektedir.

Fito krem kesi izi, ameliyat sonrası yaralanmaların tedavisi ve yanık sonucu oluşan yaraların tedavisinde de onarıcı bir çözüm olarak kullanılabilmektedir. Yara ve hastalıkların kullanılmasında doktorunuzun öneri ve tavsiyeleri oldukça önemli olmaktadır.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
*Sosyal sorumluluk projesi*

VEKA MEDYA

VEKA MEDYA dijital yayıncılıkta son gelişmeleri yakından izlemektedir. Farklı kategorilerde yer alan web sitelerimiz ile hizmetlerine devam etmektedir. www.vekamedya.com

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu

Bumerang - Yazarkafe